ابرهه یا دجّال؟

 آیا فکر می‌کنید که هنوز زمان ابرهه است که خدا با سپاه ابابیل از خانه‌ای که برای مردم قرار داده، دفاع کند؟ 

بیت الله الحرام 

من فکر می‌کنم که پس از نزول قرآن و با وجود آیۀ "قاتلوهم یعذبهم الله بایدیکم" حجت بر ما تمام است. امروز به خاطر وجود قرآن زمان رشد فکری بشر است و وظیفه ماست که از خانه خودمان دفاع کنیم. سالها اسامی دست اندرکاران امروز توسعه مسجد الحرام را به عنوان معمار خوب به ما خوراندند و ما هم که عدم جریان زندگی در آثار آنان را درک می‌کردیم، در برابر معلمانمان مجبور به سکوت بودیم. حالا با تکیه بر آن مقبولیت قلابی، می‌خواهند به خانه خدا جسارت کنند. من وارد مسیر نظری نقد معماری این عده (که در پست های قدیم‌تر نام برده‌ام) شده‌ام و پوشالی بودن شهرت آنان را نشان خواهم داد (ان شاء الله) از شما خوانندگان عزیز هم می‌خواهم که در برابر این وقاحت تاریخی صهیونیزم، سکوت نکنید و منتظر سپاه ابابیل نمانید. خدا آنان را به دست شما عذاب می‌کند. 

/ 6 نظر / 5 بازدید
علیرضا

لبیک

علیرضا

لبیک

محمد علی

سلام و درود بر یگانه استاد عزیز و گرام خودم به شدت موافقم اما این از خدا بیخبرا اینقدر وقیهند که به واقع کلمه اعراب جاهلیت همچنان مصداق عینیش خودشانند ما هر آنچه از دستمان برآید در طبق اخلاصیم اگر پیشنهادی برای مقاومت دارین ما کاملا در خدمتیم

مهدی دانشیار

با سلام خدمت صدیق عزیز و گرامی استاد مهران نقی زاده حضرت استاد لازم به ذکر است علاوه بر مواردی که حضرتعالی بدان اشاره فرمودید در روزها قبل از ظهر در فضای مسجدالحرام صدایی از بلند گوهای مسجد ژخش می شود که نه قر آن است ونه به زبان عربی یا فارسی و بیشتر به دعاهایی شبیه به دعا های معابد هندو ها یا شیطان پرستان است که من در ابتدا به ایم موضوع شک کردم ولی با پرس وجو از سایر زائران بیت الله این موضوع تایید شد جناب استاد در ضمن می خواستم سوال کنم که آیا می شود با توجه به اینکه اکثر بناهای ارزشمند وقدیمی شهرری از بین رفته در فضای مجازی شبیه سازی شود تا آنچه در سینه وذهن بزرگان شهر باقی مانده برای نسل آتی محفوظ بماند؟ این طرح را چگونه آغاز کنیم؟

از اهالی ...

لبیک